Lezingen br. Zwitser over de eindtijd

D.V. verzorgt br. Wim Zwitser de komende tijd vier keer de woordverkondiging bij de vergadering van gelovigen in Barneveld. Hij spreekt dan over de eindtijd. Een belangrijk onderwerp, waar vaak veel vragen over zijn. Br. Zwitser wil hier vanuit de Bijbel over spreken. U bent van harte uitgenodigd om deze lezingen bij te wonen.

Deze lezingen worden op de volgende data gehouden:
– 3 december met als thema ‘De opname van de gemeente’;
– 14 januari met als thema ‘Signalen onder christenen dat Christus komt’;
– 11 februari met als thema ‘Het oordeel van Christus over christenen, de rechterstoel (2 Korinthe 5:10)’;
– 11 maart met als thema ‘Ontwikkelingen in Europa en het Midden-Oosten’.

De lezingen vinden plaats in de kantine van ODIK Korfbalvereniging. Het adres is Sportpark Oosterbos, Wethouder Rebellaan 140, 3771 KA Barneveld. U kunt de auto aan de voorkant van het complex parkeren.

Wilt u meer weten over onze diensten en tijden? Klik dan hier.


Plaats een Reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *